Frezer CNC, 2200-2500€ netto/mies Neubrandenburg Niemcy

Stawka

2 200.00 - 2 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Neubrandenburg , Niemcy

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - niemieckiej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Frezer CNC

Miejsce pracy: Neubrandenburg, Niemcy

Zakwaterowanie: zapewnione

Miejsce pracy: Neubrandenburg (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • obsługa frezarek CNC (obróbka metalu i blachy)
  • przygotowanie stanowiska pracy
  • ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy frezarki
  • kontrola jakości wykonanej pracy
  • dbanie o porządek na miejscu pracy, części i sprzęt

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie min. 2 lata jako frezer CNC
  • doświadczenie z systemem sterowania Heindenhein i/lub Siemens i/lub Fanuc
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód - mile widziane

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane miesięcznie (2200-2500€ netto)  + diety + dodatki
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • darmowe zakwaterowanie