Frezer CNC 2200-2350€ netto miesięcznie

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Straubing , Niemcy

ABC Work

Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Oznacza to, że nasze działania są w 100% legalne.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy  jako Operator frezarki CNC

Straubing (Niemcy)

Opis stanowiska:

  • Obróbka cięć piłą, cięć płomieniowych i zespołów spawanych
  • Planowanie sekwencji obróbki na detalu po konsultacji z kierownictwem produkcji
  • Ustawianie maszyny, mierzenie narzędzi i mocowanie elementów
  • Tworzenie programów CNC
  • Produkcja urządzeń
  • Kontrola wymiarowa wykonanych prac
  • Konserwacja maszyn i naprawy zgodnie ze specyfikacją

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe
  • Mile widziane prawo jazdy i auto
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 2200€ - 2350€ netto
  • Darmowe zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Dobre warunki pracy
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem
  • Indywidualne podejście do kandydata