Elektryk/Elektromonter - praca w Niemczech

Lokalizacja

Niemcy

Do naszego oddziału poszukujemy elektryków (elektryk, elektromonter, mechatronik, elektroinstalator, monter i pokrewnych z branży elektrycznej i elektromechanicznej) z bardzo dobrą umiejętnością okablowywania szafek rozdzielczych

Praca stacjonarna na obiektach przemysłowych w Niemczech, m.in. stacje transformatorowe

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Zakres obowiązków

  • układanie kabli
  • montaż, podłączanie i serwis urządzeń przemysłowych
  • budowa tras kablowych
  • okablowywanie rozdzielnic/skrzynek elektrycznych różnego rodzaju
  • montaż i demontaż liczników oraz innych urządzeń pomiarowych

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację i rozumienie poleceń w miejscu pracy - WARUNEK KONIECZNY!
  • świadectwo ukończenia szkoły kierunkowej lu innej fachowej (elektryk, elektromonter, elektroinstalator, elektronik, monter, ślusarz, mechanik itp.)
  • własny samochód

Oferujemy

  • 16-18 € brutto - stawka godzinowa
  • 36 € netto- nieopodatkowana dieta dzienna - jest płacona za wszystkie dni miesiąca (soboty i niedziele również) !
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy
  • umowa o pracę na czas nieokreślony i możliwość długotrwałej współpracy
  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: pełne ubezpieczenie społeczne, płacę w terminie i ustaloną na warunkach niemieckich
  • urlop wypoczynkowy oraz dodatki urlopowe i świąteczne
  • profesjonalny zestaw narzędzi
  • ubranie robocze oraz wszystkie akcesoria zapewniające bezpieczeństwo pracy
  • wsparcie polskojęzycznego pracownika
  • możliwość nadgodzin (zależne od pracodawcy i rodzaju obiektu)
  • pomoc przy wypełnianiu wniosku na zasiłek na dzieci Kindergeld