ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU/ NIEMCY

Lokalizacja

Halbe , Niemcy

ABC Work

Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912. Oznacza to, że nasze działania są w 100% legalne.

Obecnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy jako operator linii produkcyjnej.

Jeżeli poszukujesz pracy za granicą - bądź szukają jej Twoi bliscy -  w innym państwie lub zawodzie, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w wyborze oferty.

Halbe (Niemcy)

OPIS STANOWISKA:

✓ monitorowanie produkcji

✓ montaż, uruchomienie nowych systemów i ich konserwacja

✓ programowanie i optymalizacja istniejących systemów automatyki

✓ rozwiązywanie problemów

✓ naprawa i konserwacja

WYMAGANIA:

- Doświadczenie zawodowe

-wymagane wykształcenie kierunkowe (+ dyplom)

-Co najmniej podstawowa znajomość języka Niemieckiego

-Motywacja do pracy

-Dokładność i odpowiedzialność

-prawo jazdy oraz własny samochód

OFERUJEMY:

-Atrakcyjną stawkę godzinową w zależności od znajomości języka, doświadczenia i kwalifikacji: 16,00 - 18,00 € brutto + 20 € diety na wyżywienie oraz 20 € diety na nocleg za każdy produktywnie przepracowany dzień

-umowę o pracę

-Ubezpieczenie zdrowotne

-Terminowo wypłacane wynagrodzenie

-Możliwość podjęcia pracy od zaraz

-Indywidualne podejście do każdego kandydata

-Dobre warunki pracy