Elektryk przemysłowy (bez języka obcego)

Lokalizacja

Greifswald , Niemcy

Miejsce pracy: Greifswald (Niemcy)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Montaż instalacji elektrycznej na jachtach, statkach i łodziach
  • Praca na 2 zmiany, około 170 km od Szczecina

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie jako mechatronik, elektryk przemysłowy lub elektryk utrzymania ruchu
  • Wykształcenie kierunkowe (+ dyplom) + aktualny SEP
  • Znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych (rozumienie i czytanie)
  • Wymagane prawo jazdy i samochód na dojazd do pracy
  • Mile widziane doświadczenie przy pracy przy łodziach, jachtach i statkach
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Stawka uzależniona od znajomości języka niemieckiego: 16,00€ (A1) do 18,00€ (B1/B2) brutto/godzina
  • 20 € diety na wyżywienie oraz 20 € diety na nocleg za każdy przepracowany dzień
  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie w pokojach jedno- lub dwuosobowych
  • Zwrot kosztów pierwszego dojazdu do Niemiec- jednorazowy bon paliwowy 50€
  • Dodatek świąteczny i urlopowy (po przepracowaniu 6 miesięcy)
  • Zwrot kosztu zakupu ubrań
  • Możliwość pobrania cotygodniowych zaliczek