Elektryk przemysłowy

Lokalizacja

Niemcy

Firma Schuster GmbH obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Zakres obowiązków:

  • podłączanie szaf rozdzielczych
  • montaż elektro instalacji zgodnie z rysunkiem technicznym
  • montaż instalacji elektrycznych
  • przeciąganie okablowania oraz układanie tras kablowych
  • wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych
  • montaż gniazdek, przełączników, czujników, oświetlenia
  • montaż szaf sterowniczych
  • montaż szaf wysokiego i niskiego napięcia
  • produkcja stacji transformatorowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na w/w stanowisku

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięcznie
  • Możliwość nadgodzin
  • Możliwość zaliczek
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Dojazd do z noclegu do zakładu pracy
  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Opieka i pomoc polskiego koordynatora
  • Stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu