Elektryk praca Szwecja, Finlandia, Niemcy - zarobki 2800-3300 eur

Lokalizacja

Niemcy , Finlandia , Szwecja

Miejsce pracy: Szwecja, Finlandia, Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Obowiązki:

  • Montaż instalacji kablowej;
  • Przeciąganie i zakańczanie kabli;
  • Instalacja zasilania i oświetlenia;
  • Inne prace elektroinstalacyjne w projektach przemysłowych.

Wymagania dla kandydata:

  • Doświadczenie w pracy jako elektryk
  • Możesz odbyć długoterminowe podróże służbowe (czas trwania 6-8 tygodni);
  • Doświadczenie w pracy w zakładach przemysłowych (miło widziane);
  • Preferowane języki angielski lub rosyjski;
  • Jesteś odpowiedzialny, pracowity i zmotywowany.

Oferujemy:

  • Bezpłatne zakwaterowanie, transport do/z pracy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom pracownika, ubezpieczenie wypadkowe;
  • Wyjazdy służbowe - praca co najmniej 55 godzin tygodniowo;
  • Praca nad projektami długoterminowymi;
  • Oferujemy zwrot nadpłaty podatku oraz akumulację emerytury w Szwecji.

Firma rozwija się i aktualnie otwiera oddział w Polsce.

Wynagrodzenie: 2800-3300 eur / miesiąc netto.

Więcej informacji telefonicznie / viber: +3706 900 1220 ;

email: [email protected]

Zajmujemy się również rekrutacją uchodźców z Ukrainy.