Elektryk - Niemcy, różne lokalizacje, również bez znajomości języka

Lokalizacja

Berlin , Niemcy

Firma FARA obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Elektryk - Niemcy, różne lokalizacje, również bez znajomości języka Miejsce pracy: Berlin (Niemcy)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Zakres obowiązków:

  • praca na pełny/ dniówki lub nocki lub 3 zmiany- weekendy + nadgodziny
  • układanie okablowania
  • montaż oraz podłączanie rozdzielni elektrycznych
  • montaż osprzętu elektrycznego tj. gniazda, wyłączniki, lampy, itp.
  • montaż tras kablowych
  • drobne prace budowlane tj. wiercenia, mocowania

Wymagania:

  • szkoła kierunkowa lub uprawnienia SEP
  • znajomość języka nie jest wymagana, za znajomość niemieckiego dodatkowy bonus oraz inna stawka godzinowa

Oferujemy:

  • dodatek do mieszkania lub bezpłatna kwatera
  • płatne nadgodziny + weekendy
  • bezpłatna odzież robocza + osprzęt
  • niemiecka umowa o prace + niemieckie świadczenia
  • dieta dzienna
  • płatne urlopy + premie: za znajomość języka, auto
  • długoterminowe zlecenia
  • polsko jezyczny koordynator
  • stawki wg. stanowiska oraz doswiadczenia do 18€ brutto
Seriös
eigene Sicherheitsfachkraft und eigener DatenschutzbeauftragterStartklar
Unsere externen Mitarbeiter können Ihr Team kurzfristig verstärkenVernetzt
beste Kontakte in namhaften Unternehmen