ELEKTRYK NA JACHTACH - KAAG - HOLANDIA

Lokalizacja

Holandia

Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Holandia

Dostępne wakaty:

  • Samodzielny elektryk -  Wynagrodzenie 16,24 € - 18,17 € brutto za godzinę (€516 - €560 netto tydzień)
  • Pomocnik elektryka - Wynagrodzenie €12,77 - €15,57 € brutto za godzinę (€432 - €500 netto tydzień)
  • Elektryk inżynier ds. uruchomień morskich i przybrzeżnych - Wynagrodzenie €19,95 - €25,38 € brutto za godzinę (€598 - €708 netto tydzień)
  • Elektryk  technik odpowiedzialny za uruchamianie, instalację, naprawy, remonty i bezawaryjną pracę różnych instalacji elektrycznych - Wynagrodzenie €17,04 - €20,76 € brutto za godzinę (€533 - €614 netto tydzień)

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac montażowych i/lub instalacyjnych; koordynacja realizacji
  • Instalacja systemów elektrotechniczne (wysokoprądowe, niskoprądowe, sterownicze, pomiarowo-regulacyjne, bezpieczeństwa, alarmowe, sygnalizacyjne i inne specjalistyczne).
  • Budowanie szaf sterowniczych, paneli kontrolnych itp.
  • Wprowadza wszelkie zmiany.
  • Wykrywanie (w razie potrzeby) źródła zakłóceń, przeprowadza prace naprawcze i konserwacyjne.
  • Wykonuje proste prace budowlane/żelazne.
  • Konserwuje narzędzia i monitoruje zużycie materiałów w razie potrzeby.
  • Jest współodpowiedzialny za porządek i porządek na budowie.
  • Zapewnia zgodność z wytycznymi i przepisami dotyczącymi jakości, BHP, ochrony środowiska.

Oferujemy:

  • Praca na jedną zmianę
  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych (Domy lub mieszkania)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Zwrot kosztów transportu lub auto firmowe (koszt paliwa po stronie agencji), rower na dojazd
  • Cotygodniowe wypłaty

Wymagania:

  • Prawo jazdy
  • Komunikatywny angielski
  • VCA
  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe jako elektryk (co najmniej 5 lat)
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów (np. Autocad i E-plan);
  • Zdolność do samodzielnej pracy, ale również umiejętność pracy w zespole;
  • Bezpieczna i zdrowa praca jest dla Ciebie oczywistością;