Elektryk (k/m) * BLISKO GRANICY* min.16€ brutto/h + 40€ dziennej diety

Lokalizacja

Greifswald , Niemcy

Jesteśmy młodą, kompetentną firmą w zakresie pracy tymczasowej i specjalistycznego pośrednictwa pracy. Znajdujemy odpowiednich kandydatów dla naszych klientów oraz odpowiednie, atrakcyjne miejsca pracy dla naszych pracowników.

Miejsce pracy: Greifswald (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • instalacje eletryczne i naprawy jachtów
  • serwisowanie silników
  • prace konserwacyjne, instalacje techniczne, usuwanie usterek i diagnostyka maszyn i urzadzen

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w zawodzie
  • znajomość języka niemieckiego NIE jest konieczna
  • prawo jazdy i samochód

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • dodatek świąteczny i urlopowy
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • dopłata do ubrania roboczego
  • 25 - 30 dni płatnych dni urlopowych

Dla naszego klienta (producent jachtów) w Greifswaldzie (ok. 150 km od Szczecina) szukamy pracowników na stanowisko:

ELEKTRYK (k/m)

W zależności od znajomości języka, doświadczenia i kwalifikacji:

min. 16,00 € brutto/godzinę + 40 € diety za każdy produktywnie przepracowany dzień