ELEKTRYK (k/m) *** BLISKO GRANICY *** 18€ brutto/h + 40 € diety !!!

Lokalizacja

Halbe , Niemcy

Jesteśmy młodą, kompetentną firmą w zakresie pracy tymczasowej i specjalistycznego pośrednictwa pracy. Znajdujemy odpowiednich kandydatów dla naszych klientów oraz odpowiednie, atrakcyjne miejsca pracy dla naszych pracowników.

Miejsce pracy: Halbe (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • monitorowanie produkcji
  • montaż, uruchomienie nowych systemów i ich konserwacja
  • programowanie i optymalizacja istniejących systemów automatyki
  • rozwiązywanie problemów
  • naprawa i konserwacja
  • praca w systemie czterozmianowym

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na danym stanowisku
  • prawo jazdy i samochód
  • dobra znajomość j. niemieckiego B1

Oferujemy:

  • niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • dodatek świąteczny i urlopowy
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • dodatek do ubrania roboczego
  • 25 - 30 dni płatnych dni urlopowych