Elektryk - instalacje domowe - od 2700 € netto- od zaraz!

Lokalizacja

Niemcy

Work in Time
Ideal Jobs jest uznanym dostawcą usług personalnych dla handlu i przemysłu. Specjalnie dla pracowników wykwalifikowanych, techników i inżynierów. W tym się specjalizujemy. Ta specjalizacja pomaga nam znaleźć idealnego pracownika na dane stanowisko. Z jednej strony znamy potrzeby naszych pracowników i wiemy, na jakie kwalifikacje musimy zwrócić uwagę przy ich zatrudnianiu. Zwracamy również baczną uwagę na wymagania, jakie firmy klientów z branży przemysłowej i handlowej stawiają dostawcom usług personalnych i ich pracownikom.

Miejsce pracy: Niemcy
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.:

  • naprawy, diagnozowanie i instalowanie urzadzen elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy,
  • wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw domowych instalacji elektrycznych.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B i auto na wyjazd (preferowane, aczkolwiek niekonieczne)

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (język budowlany wystarczy, najważniejsze są umiejętności!)

  • Uprawnienia SEP, ukończona szkoła kierunkowa lub udokumentowane doświadczenie w pracy jako elektryk (mile widziane w Niemczech, ale nie jest to warunek konieczny)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość negocjacji warunków

  • Pomoc w organizacji zakwaterowania (zawsze jednoosobowe pokoje, kuchnia, internet)

  • Niemiecką umowę na czas nieokreślony + pełen pakiet ubezpieczeń

  • Opieka polskojęzycznego koordynatora

  • Cotygodniowe zaliczki i terminowe wynagrodzenie (do 20-stego każdego miesiąca)

  • Długoterminowe zatrudnienie

Wymagane dokumenty:

  • CV w języku polskim lub niemieckim

Wioletta Jakubiak - rekruter (kontakt w języku polskim niemieckim oraz angielskim)

Tel: +49 3643 4946220 (w godzinach 8-17)