Elektryk Finlandia

Lokalizacja

Finlandia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego fińskiego klienta poszukuje nowych pracowników

Miejsce pracy: Finlandia

Numer referencyjny: Elektryk Finlandia/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Instalowanie, montowanie i testowanie paneli sterujących elektrycznych oraz systemów automatyzacji w miejscach przemysłowych.
  • Czytanie i interpretacja schematów elektrycznych, rysunków i technicznych rysunków.
  • Podłączanie i łączenie komponentów elektrycznych, silników, czujników i siłowników.
  • Rozwiązywanie problemów i diagnozowanie problemów z systemami elektrycznymi i automatyzacji.
  • Przeprowadzanie testów i uruchamianie systemów w celu sprawdzenia ich prawidłowego działania i zgodności z normami bezpieczeństwa.
  • Konfiguracja i programowanie sterowników logicznych (PLC) i interfejsów człowiek-maszyna (HMI), jeśli posiadasz odpowiednie doświadczenie.
  • Planowanie układania kabli.
  • Układanie kabli.
  • Montaż szaf sterowniczych i rozdzielczych.

Wymagania:

  • doświadczenie
  • sumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót.
  • prawo jazdy mile widziane
  • język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • fińska umowa o pracę
  • wynagrodzenie od 17,30 Euro +6,3% dodatku zmianowego
  • zakwaterowanie