Elektryk budowlany, Francja

Lokalizacja

Dijon , Francja

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - francuskiej firmy budowlanej poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk budowlany

Miejsce pracy: Dijon, Francja

Zakwaterowanie: zorganizowane

Miejsce pracy: Dijon (Francja)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • prace elektryczne w nowo powstającym  hotelu
  • układanie korytka kablowego
  • przeciąganie kabli
  • montaż i połączenie szafy sterowniczej
  • rutynowe prace elektryczne

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 4 lata
  • uprawnienia SEP
  • język angielski na poziomie minimum podstawowym, znajomość podstaw francuskiego bedzie dodatkowym autem
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na francuskich warunkach
  • wynagrodzenie 2200-2300€ netto/miesiąc, wynagrodzenei zawiera10% premii urlopowej,10% premii z tytułu umowy o pracę tymczasową oraz diete
  • gwarantowane 45-48h pracy tygodniowo
  • darmowe zakwaterowanie

Cv mile widziane w języku angieslkim, bądz francuskim

kontakt w sparwie pracy: 786 865 894