Elektryk/ 3100 € /Zakwaterowanie

Lokalizacja

Halle , Halle , Anglia

ABC Work Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.
Oznacza to, że nasze działania są w 100% legalne.
Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Elektryk.

Halle (Niemcy)

Opis stanowiska:

  • Ustawianie i uruchamianie zespołów techniki pomiarowej i sterującej
  • Wykonywanie czynności serwisowych i ich dokumentowanie
  • Montowanie i ustawianie zespołów rozdzielczych
  • Ocenianie systemów Konserwacja maszyn i elektryki budowlanej

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie
  • Znajomosć języka niemieckiego
  • Prawo jazdy oraz własne auto na dojazd do pracy

Oferujemy:

  • Ok. 3100 € netto
  • Możliwość firmowego zakwaterowania
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Dobre warunki pracy
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem