Elektryk

Stawka

15.50
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Duisburg , Niemcy

Elektryk

Miejsce pracy: Duisburg (Niemcy)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Wymiar pracy: Pełny etat

Opis stanowiska:

  • Do pracy w Niemieckiej firmie poszukujemy 5-6 elektryków budowlanych.
  • Praca głównie na nowych budowach w Duisburgu i okolicach.
  • Firma zatrudni również elektryków bez doświadczenia którzy są po szkole do przyuczenia.
  • Min. 60 godz. tyg.
  • Nadgodziny można sobie dać co miesiąc wypłacić lub wybrać jako dodatkowy urlop.
  • Nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego (pracują w firmie polscy elektrycy)

Wymagania:

  • Ukończony zawód elektryka lub kurs sepowski
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny transport

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę
  • Praca bez pośredników
  • Stawka od 15,50€ bryutto/godz.
  • Możliwość nadgodzin (pracownik sam decyduje o ich wypłaceniu co miesiąc)
  • Samochód firmowy z narzędziami
  • 13 pensja (Świąteczne)
  • Możliwość organizacji zakwaterowania

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • Świadectwo zawodowe
  • Dokumenty SEP