Doręczyciel paczek - Zarobki od 1700€ netto do 2000 € plus premie

Kategoria

Kurier , Kierowcy

Lokalizacja

Niemcy

Gi Group Deutschland GmbH składa możliwość zatrudnienia w systemie dwuzmianowym jako kurier w jednej z najbardziej znanych firm wysyłkowych ma świecie.

Praca od zaraz w wybranym mieście na terenie takich krajów związkowych jak ( Hessen , Bayern , Niedersachsen,  Berlin itd )

Start od zaraz

Darmowe zakwaterowanie

Zarobki od 1700€ netto do 2000 € plus premie

Wśród miejsc pracy Berlin

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Twoje zadania:

- przyjmowanie przesyłek

- dostawa przesyłek do klienta

Czego oczekujemy:

- Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego

- Gotowości przeprowadzki do Niemiec

- Niekaralności

- Prawa jazdy kat. B

Co oferujemy?

- Zarobki miesięczne od 1700€ do 2000€netto ,plus  dieta, premie w zależności od miejsca pracy

- Darmowe zakwaterowanie

- Niemiecka umowę o prace , etat plus nadgodziny

- Premie

- Narzędzia do pracy