Dekarz do dachów stromych i płaskich, komunikatywny niemiecki i auto, Neckartenzlingen południowo-zachodnie Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/oferty.html, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy dekarskiej z miasta Neckartenzlingen: Dekarzy. Obowiązkowe jest doświadczenie zawodowe, znajomość języka niemieckiego i własne auto.

Miejsce pracy: Neckartenzlingen (Niemcy), Reutlingen (Niemcy), Tybinga (Niemcy)

Numer referencyjny: Dekarz do dachów stromych i płaskich, komunikatywny niemiecki i /praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: miasto Neckartenzlingen oraz budowy w promieniu do 30 km, Badenia-Wirtembergia, południowo-zachodnie Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Praca jest na stałe, bezpośrednio w niemieckim zakładzie dekarskim z miasta 72654 Neckartenzlingen
  • Praca na pełny etat 4 do 5 dni w tygodniu, 169 do 185 godz. miesięcznie
  • Główne zadania:
  • Montaż konstrukcji dachowych i poszyć dachowych z łat i kontrłat
  • Pokrycia dachów płaskich i stromych, z materiałów takich jak: dachówki ceramiczne i cementowe, blachodachówki, płyty włóknisto-cementowe oraz gont drewniany
  • Montaż okien dachowych, wyłazów i świetlików
  • Obróbki blacharskie pokryć, dachów i ścian
  • Montaż rynien i instalacji odgromowej
  • Izolacja termiczna oraz hydroizolacja dachu za pomocą płynnych tworzyw sztucznych

Wymagania:

  • Zawód ukierunkowany jako: dekarz, cieśla konstrukcyjny lub pokrewny
  • 5-letnie doświadczenie zawodowe jako dekarz
  • Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2 / B1)
  • Konieczne prawo jazdy kat. B i własne auto do dojazdu z mieszkania do pracy
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B+E (przyczepa) lub C+E (ciężarówka) mile widziane, ale niekonieczne
  • Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • + 26 dni płatnego urlopu
  • + 13 pensja świąteczna
  • + Bezpłatny transport busem zakładowym na budowę i z powrotem
  • + Bezpłatna odzież robocza i narzędzia
  • Stawka brutto: 17,50 euro / godz. (w pierwszym miesiącu pracy)
  • Po 1. miesiącu pracy podwyżka stawki brutto nawet na 20 euro / godz.
  • Zarobek miesięczny netto od 2000 do 2300 euro
  • + Bon paliwowy 50 euro / miesiąc
  • + Cykliczne podwyżki stawki, najczęściej co 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie zapewnione i przez pierwsze 3 miesiące bezpłatne, później 250 euro / mies. Pokoje 1-osobowe z internetem i z dostępem do kuchni.

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.