Dekarz - dachy płaskie

Stawka

34.00 - 39.00 CHF
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Dekarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Zug , Anglia

Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio przez Szwajcarską firmę z pełną Szwajcarską umową o pracę. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu Tylko na rynku Szwajcarskim, pomożemy Tobie szybko uzyskać pracę na obecnie najlepszym rynku pracy w Europie!

Miejsce pracy: Lucerna (Szwajcaria), Zug (Szwajcaria), Zurych (Szwajcaria), St Gallen (Szwajcaria), glarus (Szwajcaria), Berno (Szwajcaria), Olten (Szwajcaria), Basel (Szwajcaria), chur (Szwajcaria)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Obowiązki

  • układanie wielowarstwowej izolacji
  • zgrzewanie papy termozgrzewalnej
  • montaż pokryć PVC. TPO, EPDM itp.
  • prace pomocnicze

Wymagania

  • doświadczenie na w/w stanowisku (min. 3 lata)
  • znajomość języka niemieckiego  (w przypadku team wystarczy u 1 osoby) /francuskiego/angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Szwajcarska pełna umowa o pracę z pełnymi świadczeniami socjalno - emerytalnymi
  • Stawka brutto: od 33 do 38 CHF / godz. + dieta dzienna 13-18 CHF
  • Organizacje zakwaterowania
  • Prace długoterminową
  • Pomoc w meldunkach i ubezpieczeniach
  • Codziennie wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • wypłaty tygodniowe

Praca w całej niemieckojęzycznej Szwajcarii;

Zurich, Bern, Luzern, Baden, Basel, St.Gallen, Wintherthur, Zug