Dekarz - Brygadzista - netto od 4700 do 5600 CHF

Stawka

4 700.00 - 5 600.00 CHF
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Dekarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Anglia

Soccey AG  to szwajcarska firma specjalizująca się w rekrutacji Personelu w branży budowlanej i przemyśle. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i dużej sieci kontaktów pomożemy Ci szybko znaleźć pracę. Do naszych Klientów należą zarówno jedne z największych firm budowlanych w Szwajcarii, jak i małe firmy rodzinne. Zaufaj specjalistom i pracuj w jednym z najbogatszych krajów w Europie!

Miejsce pracy: Berno (Szwajcaria)
Numer referencyjny: CK/praca-za-granica.net
Wymiar pracy: Pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i organizacja robót
  • Współpraca z innymi zespołami
  • Montaż na dachach m.in. kolejnych części blach, dachówek etc.
  • Naprawianie dachów
  • Przygotowywanie elementów konstrukcji

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód
  • Doświadczenie zawodowe minimum 3 lata
  • Odzież robocza

Nasza oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji  36-40 CHF brutto/godz.
  • Dieta: 16-18 CHF/dzień
  • Miesięczne wynagrodzenie netto od 4700 do 5600 CHF wypłacane co tydzień
  • Pomoc w organizacji wyjazdu i dopełnieniu wszelkich formalności
  • Szwajcarska umowa o pracę z pełnymi świadczeniami socjalnymi i emerytalnymi
  • Możliwość wypłaty zaliczki po 2 dniach pracy
  • Możemy pomóc w znalezieniu zakwaterowania, jednak koszt zakwaterowania ponosi pracownik (ok 150-200 CHF tygodniowo za pokój jednoosobowy)
  • Stałe wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Szukasz pracy w innym zawodzie?

Wyślij nam swoją aplikację, a postaramy się znaleźć ofertę dopasowaną do Twoich kwalifikacji.

Tel; (+41) 44 344 50 10 ( kontakt w języku niemieckim)

Tel/Whatsapp (+48) 531 744 035 (kontakt w języku polskim)