Cukiernik

Kategoria

Kucharz , HoReCa

Lokalizacja

Belgia , Anglia

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.

Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Cukiernik.

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska:

  • Produkcja szerokiej gamy wyrobów cukierniczych
  • Wykańczanie ciast i ciasteczek
  • Dbanie o jakość produktów

Wymagania:

  • Posiadasz doświadczenie jako cukiernik lub dyplom cukiernika.
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Chęć do podjęcia dłużej współpracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 17.03€ brutto/h + premia weekendowa+ nadgodziny 150%
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata,

Praca od zaraz

Sprawdź aktualne oferty pracy:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444.