CNC operator (Fanuc, Simens Sinumerik) od 2600 € netto/152h

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Niemcy

Ideale Jobs
Ideal Jobs jest uznanym dostawcą usług personalnych dla handlu i przemysłu. Specjalnie dla pracowników wykwalifikowanych, techników i inżynierów. W tym się specjalizujemy. Ta specjalizacja pomaga nam znaleźć idealnego pracownika na dane stanowisko. Z jednej strony znamy potrzeby naszych pracowników i wiemy, na jakie kwalifikacje musimy zwrócić uwagę przy ich zatrudnianiu. Zwracamy również baczną uwagę na wymagania, jakie firmy klientów z branży przemysłowej i handlowej stawiają dostawcom usług personalnych i ich pracownikom.

Miejsce pracy: Königsheim (Niemcy)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Czytanie rysunków i planów komponentów, aby określić sposób produkcji
  • Obsługa i konserwacją sprzętu CNC; maszyny ze sterowaniem FANUC (Turnus, Langdreher), Simens Sinumerik.
  • Przeprowadzanie kontroli jakości produktu końcowego
  • Rutynowa konserwacja maszyn

Wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Obsługa podstawowych przyrządów i narzędzi pomiarowych
  • Znajomość mechanicznej obróbki metali (parametry, narzędzia)
  • Prawo jazdy kat. B i auto na wyjazd (preferowane, aczkolwiek niekonieczne)
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego (język techniczny wystarczy, najważniejsze są umiejętności!)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość negocjacji warunków
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania (zawsze jednoosobowe pokoje, kuchnia, internet)
  • Niemiecką umowę na czas nieokreślony + pełen pakiet ubezpieczeń
  • Opieka polskojęzycznego koordynatora
  • Cotygodniowe zaliczki i terminowe wynagrodzenie (do 20-stego każdego miesiąca)
  • Długoterminowe zatrudnienie

Wymagane dokumenty:

  • CV w języku polskim, niemieckim lub angielskim

Wioletta Jakubiak - rekruter (kontakt w języku polskim niemieckim oraz angielskim)

Tel: +49 3643 4946220 (w godzinach 8-17)