Cieśla szalunkowy (m/k) - cała Austria - Rekrutacja na sezon 2024

Stawka

2 024.00

Lokalizacja

Austria

Miejsce pracy:

Austria

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • montaż i demontaż szalunków systemowych;
  • montowanie i rozbieranie konstrukcji deskowań.

Wymagania:

  • doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe - mile widziane
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • prawo jazdy kat. B
  • własny transport

Nasza oferta:

teampool zachwyca:

  • zatrudnieniem na austriackich warunkach
  • atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • 13 i 14 pensją
  • bezpłatnym zakwaterowaniem (również w weekend)
  • wysokiej jakości odzieżą roboczą i ochronną
  • ubezpieczeniem zdrowotnym (dla pracownika i członków jego rodziny)
  • regularnymi eventami dla pracowników (przyjęcie bożonarodzeniowe, wieczór z kręglami itp. )
  • aplikacją teampool umożliwiającą przesyłanie wiadomości i dokumentów
  • możliwością rozwoju zawodowego
  • długofalową współpracą
  • opieką koordynatora

Dodatkowo teampool oferuje:

  • odzież roboczą, akademię teampool, szkolenia, przyjęcia świąteczne i prezenty, teampool aplikację i wiele więcej!

Sposób aplikowania:

Zainteresowani?