Cieśla szalunkowy - 70,00-90,00 zł/h brutto

CONTINUM to firma budowlana z siedzibą w Polsce, działająca na rynku od 2013 roku. Od tego roku z powodzeniem realizujemy zlecenia dla renomowanych firm w Niemczech, delegując tam naszych pracowników. Świadczymy profesjonalne usługi budowlane i gwarantujemy zgrany team fachowców, którzy od lat na stałe pracują w naszej firmie.

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu stanów surowych w budownictwie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z zaangażowaniem - dostosowujemy się do potrzeb Klientów i przygotowujemy atrakcyjne propozycje.

Numer referencyjny: Monachium (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Twój zakres obowiązków

  • montowanie i demontowanie szalunków systemowych,
  • montowanie i rozbieranie deskowań indywidualnych,
  • wykonywanie obróbek ciesielskich w szalunkach zarówno systemowych jak i niesystemowych (okna, drzwi i inne otwory technologiczne w wylewanych elementach),
  • dobór rodzaju drewna i sposobu obróbki przy użyciu narzędzi, urządzeń i maszyn do prac ciesielskich,
  • składowanie elementów deskowania indywidualnego i szalunków systemowych,
  • sporządzanie przedmiaru robót związanych z wykonaniem i montażem elementów szalunków,
  • wykonywanie obróbki elementów drewnianych,
  • transportowanie ręczne i mechaniczne deskowania indywidualnego oraz szalunków systemowych,
  • wykonywanie innych konstrukcji drewnianych na budowie (np.barierek zabezpieczających pomosty)
  • organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony PPOŻ., zasadami ergonomii oraz ochrony środowiska,
  • czytanie rysunku technicznego i konstrukcyjnego,
  • obsługa podstawowych urządzeń wyznaczających poziomy budowlane (niwelator, łata, laser) oraz urządzeń pomiarowych (dalmierz)

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia

To oferujemy:

  • stawkę od 15,70€ brutto na godzinę (im większe doświadczenie i staż, tym większe stawki)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na polskich warunkach
  • odprowadzanie podatku do Finanzamt (należny zwrot podatku, zasiłek Kindergeld)
  • ekwiwalent za niewykorzystany urlop wypoczynkowy z kasy SOKA-BAU
  • zakwaterowanie w Niemczech zorganizowane przez pracodawcę
  • gwarantujemy dobry standard zakwaterowania
  • premia od 100 € za polecenie nam pracownika
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • jasne i przejrzyste umowy
  • przyjazna atmosfera pracy
  • pełna dostępność służbowych aut do wyjazdu zagranicznego (koszt po stronie pracodawcy)
  • stałe, stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uzależnionych od kwalifikacji
  • praca od zaraz

Praca zmianowa:nie
Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
Godziny pracy:7-18
Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
Tryb wypłaty:miesięczna
System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny