CIEŚLA SZALUNKOWY

Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Nijmegen (Holandia)

Opis stanowiska:

  • wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe na
  • budowach infrastruktury (mosty, estakady, wiadukty, tunele),
  • montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka lub podobnych,
  • betonowanie
  • praca w oparciu o rysunek techniczny
  • ponadto wykonywanie innych zleconych prac ogólnobudowlanych

Wymagania:

  • odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy samodzielnie oraz w grupie,
  • umiejętności czytania rysunków technicznych,
  • wiedza i doświadczenia z zakresu prac ciesielskich i betoniarskich,
  • znajomość materiałów, znajomość zasad bezpieczeństwa i regulaminu pracy na budowie.
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • kilkuletnia i aktualna praktyka w zawodzie
  • prawo jazdy
  • samochód (w przypadku kilkuosobowych grup , wystarczy 1 auto)
  • mile widziany Sofi numer, dyplom VCA

Oferujemy:

  • wynagrodzenie €480-€550 netto/tydzień
  • dobre warunki pracy według holenderskiego prawa pracy
  • długoterminowe zatrudnienie
  • tygodniowe wynagrodzenie
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zakwaterowanie (pokoje 1 lub 2 osobowe)
  • rekompensata kosztów podróży
  • opieka polskiego koordynatora

Jeżeli zainteresowała Cię oferta zapraszam do aplikacji.