Brygadzista / Ślusarz / Spawacz (m/k/d) - Niemcy

Lokalizacja

Niemcy

Cieszymy się, że jesteś zainteresowany karierą w DSD Industriemontagen GmbH! Oferujemy profesjonalne środowisko pracy z ambitnymi projektami w działającej na rynku międzynarodowym grupie przedsiębiorstw DSD STEEL GROUP.

DSD Industriemontagen GmbH to firma z siedzibą w Delitzsch, która oferuje inżynierię, produkcję, dostawę i montaż w obszarach biznesowych budowy mostów, inżynierii stali konstrukcyjnej i przemysłowej konstrukcji stalowej.

W celu wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy pracownika na stałe i na pełny etat, w celu jak najszybszego rozpoczęcia pracy.

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Zadania:

  • Działalność w przedsiębiorstwach klientów
  • Ciekawe, zmieniające się w całym kraju budowy
  • Zadania indywidualne i zespołowe
  • Montaż konstrukcji stalowych i ogólne prace ślusarskie
  • Samodzielne wykonywanie prac spawalniczych, w razie potrzeby przeróbki

Wymagania:

  • Ukończone szkolenie w zakresie mechaniki przemysłowej lub alternatywnie porównywalne kwalifikacje
  • Pożądane doświadczenie zawodowe jako ślusarz / spawacz / mechanik przemysłowy
  • Wybitne zrozumienie techniczne
  • Posiadasz następujące ważne badania zgodnie z EN 287: -111, -135 i -136 lub jesteś gotów się ich nauczyć
  • Niezależny sposób pracy
  • Jesteś pewny siebie na wysokościach
  • Prawo jazdy klasy B
  • Gotowość do podróży na terenie Niemiec
  • Motywacja, zaangażowanie, entuzjazm
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • Ciekawe i różnorodne projekty
  • Wypłata ponadprzeciętna
  • Pewna i stała praca
  • Zakładowy program emerytalny
  • Leasing rowerów
  • Karta voucherowa na paliwo i zakupy

Jesteś wysoce zmotywowany, niezawodny i niezależny?

Jesteś graczem zespołowym, zdecydowanym i zaangażowanym?

Prosimy o przesłanie kompletnych dokumentów aplikacyjnych (list motywacyjny, CV, referencje itp.) w języku niemieckim, z podaniem najwcześniejszego możliwego terminu rozpoczęcia pracy oraz oczekiwań płacowych za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'.

Czekamy na Państwa zgłoszenia.

DSD Industriemontagen GmbH
Werner-von-Siemens-Strasse 2
04509 Delitzsch