Brygadzista budowlany / Montaż piwnic modułowych, komunikatywny niemiecki i prawo jazdy kat. B, Lipsk wschodnie Niemcy

Lokalizacja

Halle , Halle , Gera , Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej do okolicy Lipska: Brygadzistów budowlanych / Kierowników ekip montażowych. Wymagane jest doświadczenie, komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz prawo jazdy kat. B, optymalnie B+E albo C+E.

Miejsce pracy: Lipsk (Niemcy), Gera (Niemcy), Halle (Niemcy)

Numer referencyjny: Brygadzista budowlany / Montaż piwnic modułowych, komunikatywny /praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: głównie budowy w miastach Halle i Lipsk oraz w różnych miastach w na terenie Saksonii-Anhalt i Turyngii, wschodnie Niemcy
  • Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Praca jest na stałe, bezpośrednio w niemieckiej firmie budowlanej z siedzibą w mieście 06667 Tagewerben, monterem piwnic z prefabrykowanych płyt betonowych
  • Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok. 175 do 208 godz. / mies. + możliwe nadgodziny (bank godzin) i praca w soboty
  • Główne zadania:
  • Kierowanie brygadą pracowników polskojęzycznych, nadzorowanie nad prawidłowym wykonywaniem robót i eksploatacją sprzętu
  • Wylewanie płyty podłogowej, montaż rur elektroinstalacyjnych
  • Montaż piwnic z prefabrykowanych płyt betonowych, czyli ustawianie ścian na płycie podłogowej, bezspoinowe łączenie ścian, prace zbrojarskie i betoniarskie
  • Wykonanie drenażu, hydroizolacja fundamentów, izolacja obwodowa i termiczna ścian
  • Obsługa maszyn budowlanych jak m.in. minikoparka itp.

Wymagania:

  • Wysoka motywacja do pracy, umiejętność kierowania i zarządzania załogą pracowników, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Wymagany zawód budowlany i kwalifikacje zawodowe przy pracach betoniarskich i zbrojarskich, optymalnie w budownictwie modułowym
  • Przynajmniej  2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku brygadzisty / kierownika budowy
  • Umiejetność pracy według planów i rysunków technicznych
  • Umiejętność obsługi minikoparki i małych maszyn, takich jak zagęszczarki, lasery itp.
  • Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2/B1)
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B+E (przyczepa) lub C+E (ciężarówka) mile widziane
  • Gotowość do dłuższego pobytu w Niemczech, optymalnie na stałe

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • + 30 dni płatnego urlopu
  • Premia urlopowa brutto: od 187 do 197 euro / dzień urlopu
  • + Bezpłatny kurs języka niemieckiego w trybie online
  • Szkolenia zawodowe, dostosowane do indywidualnych umiejętności oraz regularne możliwości dokształcania się
  • Stawka brutto od 19 do 20 euro / godz. (podwyżka po 6 miesiącach pracy)
  • + Dieta netto: 14,00 € / dzień pracy (przysługuje powyżej 8 godzin pracy)
  • Wynagrodzenie miesięczne netto od 2500 do 2800 euro + nadgodziny
  • Zakwaterowanie zapewnione i przez pierwsze 3 miesiące bezpłatne, później 200 euro / mies. Pokoje 1-osobowe z internetem i z dostępem do kuchni.

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.