BLACHARZ/LAKIERNIK/MECHANIK SAMOCHODOWY - BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA - NIEMCY

ABC Work to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako blacharz, lakiernik i mechanik samochodowy.

Posiadasz inne doświadczenie? Zgłoś się! - Tobie również postaramy się pomóc.

Neunburg vorm Wald (Niemcy)

Opis stanowiska:

  • Powypadkowe naprawy blacharskie samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t, przygotowywanie powierzchni np.: oklejanie, szlifowanie, czyszczenie, szpachlowanie, odtłuszczanie,
  • Serwis oraz naprawy pojazdów osobowych i dostawczych do 3,5 tony.
  • Wykonywanie napraw bieżących oraz konserwacji.
  • Wymiana części eksploatacyjnych samochodów.
  • Przygotowywanie powierzchni pojazdów i elementów przemysłowych do lakierowania (oklejanie, szpachlowanie, szlifowanie, czyszczenie), mieszanie farb,
  • lakierowanie, głównie dużych części wykonanych z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako mechanik, lakiernik lub blacharz,
  • Prawo jazdy.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 13€ brutto/h + 35€ diety dziennej,
  • Niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres,
  • Możliwość skorzystania z firmowego, zakwaterowania- tylko 130€/msc, mieszkanie na terenie zakładu,
  • Stała opieka polskiego koordynatora,
  • Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualnie ustalony termin wyjazdu,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Liczba godzin zagwarantowana w umowie,
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • Dobre warunki pracy, miła atmosfera,
  • Indywidualne podejście do każdego kandydata,
  • Premie za polecenie kandydata do pracy.