Blacharz / Ślusarz samochodowy do karoserii pojazdów samochodowych, bez niemieckiego, auto, Frankfurt nad Menem zachodnie Niemcy

Lokalizacja

Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy do okolicy miasta Frankfurt: Blacharzy samochodowych do karoserii pojazdów samochodowych. Wymagane doświadczenie zawodowe i własne auto.

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem (Niemcy), Offenbach am Main (Niemcy), Hanau (Niemcy)

Numer referencyjny: Blacharz / Ślusarz samochodowy do karoserii pojazdów samochodowy/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: warsztaty samochodów osobowych w miastach: 63654 Büdingen, 61169 Friedberg, 61440 Oberursel albo 61191 Rosbach, Hesja zachodnie Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z siedzibą w Nördlingen. Podpisanie umowy o pracę następuje bezpośrednio w jednym z biur agencji, a nie w formie online (e-mailem).
  • Praca jest w systemie 2- zmianowym, od poniedziałku do piątku oraz co drugą sobotę, od 168 do 195 godz. miesięcznie (na życzenie więcej godzin).
  • Praca jest w warsztacie samochodów osobowych głównie Mercedes i Volkswagen
  • Główne zadania:
  • Naprawa, montaż i demontaż części karoserii samochodowych
  • Spawanie i szlifowanie części samochodowych
  • Usuwanie wgnieceń z karoserii samochodu
  • Wykonanie według wzoru elementu karoserii z blachy albo z aluminium
  • Klasyczne zadania blacharskie

Wymagania:

  • Kwalifikacje zawodowe jako: blacharz, ślusarz samochodowy
  • Konieczne doświadczenie na stanowisku blacharz / ślusarz samochodowy
  • Znajomość producentów elementów blacharskich do samochodów mile widziana
  • Umiejętność pracy zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Akceptacja pracy w soboty (co druga sobota)
  • Znajomość języka niemieckiego jest niekonieczna, ale będzie dodatkowym atutem
  • Konieczne posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszkania do pracy
  • Punktualność, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • + 24 dni płatnego urlopu
  • + 25% do stawki godz. za nadgodziny
  • + Wypłata wszystkich nadgodzin, czyli brak banku godzin "Zeitkonto"
  • + Wsparcie polskojęzycznego dysponenta, również przy sprawach urzędowych
  • Praca z polskojęzycznymi współpracownikami
  • + Premia świąteczna i wakacyjna, po zakończeniu 6-miesięcznego okresu próbnego
  • + Jednorazowy bonus paliwowy 100 euro netto, wypłacony po 4 tygodniach pracy
  • + Możliwość wypłaty cotygodniowych lub codziennych zaliczek w zależności od potrzeb
  • Stawka brutto: 13,85 euro / godz.
  • + Dieta netto od 1150 do 1400 euro / miesiąc pracy
  • Wynagrodzenie miesięczne netto: od 2800 do 3000 euro (przy 168 godz.) + nadgodziny
  • + 25 do 200 euro netto - Premia za przepracowane miesiące bez przerw (zależne od ilości miesięcy pracy)
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika ok. 400 do max. 500 euro / mies. Zawsze 1-osobowe pokoje z internetem.

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w wersji niemieckiej na e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.