BLACHARZ SAMOCHODOWY - ZEIST - HOLANDIA

Lokalizacja

Holandia

Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:

- demontaż uszkodzonych po wypadku/stłuczce części karoserii autobusu
- demontaż i montaż oświetlenia
- naprawa karoserii (wypełnianie, klepanie itp)
- montaż naprawionych części karoserii
- przygotowanie zamontowanych części karoserii do  malowania/lakierowania

Wymagania:

- Posiadasz doświadczenie mechanik blacharz samochodowy/autobusowy
- Umiesz posługiwać się elektronarzędziami i narzędziami do obróbki metalu
- Dobrze komunikujesz się w języku angielskim lib holenderskim
- Jesteś gotowy podjąć się pracy na długi okres czasu
- Jesteś gotowy do nauki i rozwoju
- Posiadasz czynne prawo jazdy i własny środek transportu

Oferujemy:

+/- €2200 netto miesięcznie (+/-€500 tygodniowo)
- Stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
- 25 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
- Pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
- Samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży
- Rekompensata kosztów podróży z zagranicy
- Ubezpieczenie zdrowotne
- Wypłata wynagrodzenia co tydzień
- Możliwość stałego zatrudnienia
- Opieka koordynatora