BLACHARZ SAMOCHODOWY - NIEMCY

Lokalizacja

Berlin , Niemcy

ABC Work to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako blacharz samochodowy.

Posiadasz inne doświadczenie? Zgłoś się! - Tobie również postaramy się pomóc.

Berlin (Niemcy)

Opis stanowiska:

  • Montaż, demontaż oraz naprawa uszkodzonych elementów aut,
  • Dbałość o powierzone narzędzia,
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie,
  • Język angielski lub niemiecki,
  • Prawo jazdy oraz auto.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 550€ netto / tydzień,
  • Możliwość firmowego zakwaterowania,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.