Blacharz samochodowy / Lakiernik samochodowy

Lokalizacja

Austria

Powiększamy nasz zespół i chcemy byś zaczął Pracę jak najszybciej:

Miejsce pracy: Kufstein/Ebbs (Austria)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

OFERUJEMY:

  • nowoczesne i bezpieczne miejsce pracy
  • ciekawy kierunek pracy
  • przyjemną atmosferę pracy
  • Wynagrodzenie zgodne z rynkiem i uzależnione od wyników zgodnie z układem zbiorowym plus odpowiednia nadpłata w zależności od kwalifikacji (Austria, 14 pensji miesięcznych)
  • Bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony z austriackim ubezpieczeniem emerytalnym
  • Możliwość odpłatnego zamieszkania w mieszkaniu z polskimi kolegami
  • Kierownictwo polskiego warsztatu, w warsztacie tylko polscy koledzy

PROFIL WYMAGAŃ:

  • Odpowiednie doświadczenie zawodowe lub przeszkolenie w technologii budowy karoserii lub malowania
  • Niezawodny sposób pracy oparty na 40-godzinnym tygodniu pracy, Możliwe 4 dni pracy w tygodniu,
  • język polski w zupełności wystarczy, ale chęć nauki niemieckiego mile widziana
  • brak większych ograniczeń zdrowotnych

OBOWIĄZKI:

  • Wszystkie zadania blacharza samochodowego (m/k) lub lakiernika samochodowego (m/k)

CO CIĘ WYRÓŻNIA:

  • Elastyczność
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Pasja do wykonywania zawodu

GODZINY PRACY / ZAKRES / CZAS TRWANIA

  • Zatrudnienie na pełny etat z 5-dniowym tygodniem od poniedziałku do piątku w wymiarze 40 godzin