Blacharz lakiernik samochodowy

Lokalizacja

Belgia , Anglia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Belgii
obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia

Numer referencyjny: BLACHARZBELGIA/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Blacharz samochodowy
  • Naprawa uszkodzonej karoserii samochodów (różne marki)
  • Montaż i demontaż podzespołów nadwozia
  • Szpachlowanie, szlifowanie i wygładzanie powierzchni części wygładzanych
  • Przygotowanie do lakierowania

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku blacharza
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Belgijska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • Wynagrodzenie: 14.21 Euro/godzinę Brutto + dodatki za nadgodziny
  • Zakwaterowanie: 60 Euro tygodniowo
  • Minimum 45 godzin pracy w tygodniu, możliwość wypracowywania nadgodzin