Blacharz dachowy- 2200EUR netto

Kategoria

Dekarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Austria , Anglia

Miejsce pracy: Austria

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Blacharz budowlany wykonuje pokrycia dachowe z blachy, naprawia je i konserwuje.
  • Montuje także urządzenia do odprowadzania wody, instalacje z blach stalowych, aluminiowych i miedzianych.
  • Demontuje, naprawia I montuje elementy pokryć blacharskich

Wymagania:

  • znajomości języka niemieckiego- WARUNEK KONIECZNY przynajmniej u jednej osoby w brygadzie
  • doświadczenia w zawodzie
  • prawo jazdy kat. B/ własny środek transportu
  • aktualne uprawnienia

Oferujemy:

  • austriacką umowę o pracę
  • stawki wg. KV - € 14, 61 brutto/godz + € 26, 40 netto / dzień
  • 13 i 14 pensja
  • darmowe zakwaterowanie- również w weekendy
  • stałą pracę, w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym

KONTAKT:

rekrutacja [@] jobliner.at
0043-664-237-44-88
0048-609-063-698