Blacharz, Belgia

Lokalizacja

Belgia , Anglia

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 16-letnim doświadczeniem na rynku. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Miejsce pracy: Belgia

Numer referencyjny: BL/1023/OŁ/praca-za-granica.net

Co oferujemy:
● praca na umowie belgijskiej,
● wynagrodzenie w zależności od doświadczenia między 16 a 23 euro/h brutto,
● bon żywieniowy, ubezpieczenie,
● możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji,
● pracę na pełen etat.

Obowiązki:
● Wgniatanie karoserii,
● spłaszczanie, prostowanie, kształtowanie i regulacja elementów karoserii.

Wymagania:
● wykształcenie/kilkuletnie doświadczenie w naprawach
lakierniczo-blacharskich,
● wiedza na temat wgniatania i kształtowania części karoseriii,
● dokładność w pracy,
● samodzielność,
● współpraca z innymi działami w firmie.