Blacharz

Lokalizacja

Niemcy

Jesteśmy ekspertami w zatrudnianiu wysoko wykwalifikowanych kandydatów do pracy na kontraktach lokalnych i zagranicznych w sektorze obronnym. Zajmujemy się również dostarczaniem specjalistycznych usług i rozwiązań projektowych dla naszych klientów z branży militarnej.

Przez ostatnie 20 lat pracowaliśmy w ponad 130 lokalizacjach w 35 krajach na całym świecie, wspierając szereg operacji wojskowych, w tym konserwację złożonego sprzętu militarnego, pojazdów i samolotów. Jeśli aspirujesz do pracy w szybko rozwijającym się biznesie, dołącz do nas. Przekonasz się, że M&E Global to nie tylko wspaniałe miejsce pracy, ale także dynamiczna firma, z której możesz być dumny.

Blacharz

Miejsce pracy: Illesheim (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Twój zakres obowiązków

  • Diagnoza i naprawa usterek blacharskich, elementów konstrukcyjnych samolotów,
  • Demontaż i montaż komponentów, ich naprawa włączając w to zabezpieczenie przed korozją i jej usunięcie,
  • Obsługa profesjonalnego sprzętu do obróbki metali i jego konserwacja,
  • Leczenie korozji metali przy pomocy środków chemicznych i mechanicznych
  • Prowadzenie rejestru konserwacji, przeglądów i zapisów związanych z obsługą techniczną części karoserii samolotów,
  • Raportowanie rozbieżności stanu technicznego w systemie,
  • Wykonywanie innych powierzonych obowiązków

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania, stosowania i interpretowania danych technicznych, w tym schematów i rysunków technicznych,
  • Umiejętność korzystania z przyrządów, technicznych do obróbki metalu i leczenia korozji
  • Znajomość procedur związanych z użytkowaniem i utylizacją substancji chemicznych
  • Doświadczenie w blacharstwie
  • Mile widziane doświadczenie w przemyśle lotniczym

To oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • System poleceń pracowniczych
  • Dofinansowanie podróży do Niemiec
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Roczna premia
  • Pakiet szkoleń
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania