Betoniarz-Zbrojarz

Stawka

13.99 - 22.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Niemcy , Anglia

Firma Schuster GmbH obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie zbrojenia
  • Wykonywanie elementów żelbetowych i betonowych
  • Montowanie szkieletów zbrojeniowych
  • Układanie siatek i szkieletów zbrojeniowych w formach do produkcji prefabrykatów
  • Układanie mieszanki betonowej w formach
  • Wyrównywanie powierzchni ułożonego betonu
  • Cięcie, gięcie i wiązanie zbrojeń
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego mile widziana

Wymagania:

  • Doświadczenie na w/w stanowisku
  • Umiejętności samodzielnego i sumiennego wykonywania zleconych zadań

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość nadgodzin
  • Możliwość zaliczek
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Dojazd do z noclegu do zakładu pracy
  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Opieka i pomoc polskiego koordynatora
  • Stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu